Serwis

  Jesteś tutaj
 • Home
 • Serwis

WINDPOLDŹWIG

Serwis

Dokonywanie regularnych przeglądów konserwacyjnych urządzeń dźwigowych pozwala na utrzymanie ich w stałym funkcjonowaniu, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz gwarantuje dłuższą żywotność. Dlatego regularny serwis i konserwacja windy powinny stanowić podstawę prawidłowej eksploatacji urządzeń dźwigowych, niezależnie od tego czy mowa tu o tradycyjnych windach osobowych, platformach pionowych dla osób niepełnosprawnych, windach towarowych czy samochodowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

+48 68 457 43 00

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis 24-ro godzinny wykonywany przez wykwalifikowanych konserwatorów z wieloletnim stażem. Teren naszej działalności serwisowej obejmuje cały kraj, w każdym województwie posiadamy naszych autoryzowanych przedstawicieli. Wszyscy nasi pracownicy serwisu i montażu posiadają uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Nasza firma posiada również uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego na dokonywanie modernizacji i napraw dźwigów.

Serwis wind i naprawa dźwigów – Warszawa

Usługi serwisu wind i naprawy dźwigów świadczone przez Zespół Windpoldźwig w sposób szczególny kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa. Odpowiadając na Państwa zróżnicowane potrzeby i oczekiwania zapewniamy usługi takie, jak:
 • regularny serwis i przeglądy serwisowe urządzeń dźwigowych każdego przeznaczenia,
 • konserwacja wind i urządzeń dźwigowych,
 • naprawy doraźne i usuwanie awarii,
 • modernizacja dźwigów,
 • montaż wind i urządzeń dźwigowych w obiektach mieszkalnych i niemieszkalnych.

Nasze usługi kierujemy do Klientów reprezentujących wszystkie branże. Pozostajemy do Państwa dyspozycji wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie bezawaryjnej i bezpiecznej pracy windy, platformy pionowej lub innego urządzenia dźwigowego. Współpracujemy z obiektami użyteczności publicznej – serwisujemy windy w:

 • budynkach mieszkalnych,
 • szkołach i uczelniach wyższych,
 • bankach
 • biurach i obiektach biurowych,
 • obiektach handlowych i rekreacyjnych,
 • szpitalach.

WINDPOLDŹWIG

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Windy

Zajmujemy się sprzedażą i montażem dźwigów wind towarowych, osobowych, szpitalnych i samochodowych. Wierzymy, że wielofunkcyjność jest środkiem do skucesu! Możemy pochwalić się realizacjami we szystkich województwach! Zapraszamy do zakładki "realizacje".

Platformy dla niepełnosprawnych

Doskonale sprawdzają się w budynkach, w których nie można zainstalować platformy pionowej. Naszym Klientom proponujemy zamówienie i montaż takich urządzeń jak: schodołazy, krzesełka schodowe, platformy schodowe, platformy pionowe.

Schody i chodniki ruchome

Chodniki ruchome i schody ruchome to świetle uzupełnienie rozwiązań schodowych, wykorzystywane też jako niezależne urządzenia. Szczególnie potrzebne w miejscach dużego przepływu ludności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dźwigniki i podłogi obrotowe

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć dźwigników (wygodne, nowoczesne rozwiązanie stosowane do transportu towarów) i podłóg obrotowych, szczególnie często stosowane w wieżach panoramicznych czy teatrach. Więcej na podstronie.

Serwis

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis 24-ro godzinny wykonywany przez wykwalifikowanych konserwatorów z wieloletnim stażem.Komponenty / części zamienne

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko dostawę i montaż dźwigów, platform osobowych i towarowych, oraz schodów ruchomych, ale także części zamiennych i komponentów do nich.


 

Dlaczego warto wybrać Serwis Windpoldźwig? 

To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie przekładające się na wysoką jakość usług serwisowych i naprawczych. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi serwisantami, których wiedza i doświadczenie gwarantują sprawną pracę serwisu, a zarazem bezpieczeństwo serwisowanego urządzenia techniki dźwigowej. 

Dzięki uprawnieniom nadanym przez Urząd Dozoru Technicznego obok regularnego serwisu i napraw wind i dźwigów możemy świadczyć również usługi z zakresu realizacji obowiązkowych przeglądów technicznych. To duża oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów, którzy mogą zapewnić kompleksową obsługę urządzeń dźwigowych w ramach elastycznej współpracy z jednym serwisem. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

+48 68 457 43 00