Komponenty / części zamienne

    Jesteś tutaj
  • Home
  • Komponenty / części zamienne

WINDPOLDŹWIG

Komponenty / części zamienne

Użytkowanie urządzeń dźwigowych wiąże się z koniecznością ich regularnego serwisowania i wymiany części eksploatacyjnych. Wybierając oryginalne części dźwigowe zyskujemy pewność, że serwisowane urządzenie zachowa pierwotną sprawność i wydajność. To bardzo ważne zarówno w przypadku dźwigów eksploatowanych w warunkach przemysłowych, jak i przestrzeniach komercyjnych.

Części zamienne do urządzeń dźwigowych decydują o sprawnej pracy urządzenia w długiej perspektywie czasu, a co za tym idzie także o bezpieczeństwie jego użytkowników. Dlatego powinny być wykonane z trwałych materiałów, które nie podlegają szybkiemu zużyciu i degradacji.

Części zamienne do urządzeń dźwigowych

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko dostawę i montaż dźwigów, platform osobowych i towarowych,  oraz schodów ruchomych, ale także części zamiennych i komponentów do nich. Współpracujemy z producentami krajowymi jak i zagranicznymi, dzięki czemu nasz asortyment jest szeroki, a ceny konkurencyjne.  Produkty przez nas proponowane są sprawdzone, charakteryzują się także wysoką jakością i wytrzymałością. Dostarczamy części zamienne do urządzeń dźwigowych, z których sami korzystamy w naszych projektach. To najlepsza rekomendacja w zakresie doboru części dźwigowych do wind, platform osobowych i towarowych i innych. Jesteśmy dealerem VIMEC na Polskę  w związku z czym posiadamy na stanie magazynowym części do wszystkich urządzeń tego producenta oraz innych. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień, jak również możliwość skorzystania z kompleksowej usługi serwisowej, w ramach której wymienimy części zamienne i zajmiemy się utylizacją zużytych komponentów.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

+48 68 457 43 00

WINDPOLDŹWIG

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Windy

Zajmujemy się sprzedażą i montażem dźwigów wind towarowych, osobowych, szpitalnych i samochodowych. Wierzymy, że wielofunkcyjność jest środkiem do skucesu! Możemy pochwalić się realizacjami we szystkich województwach! Zapraszamy do zakładki "realizacje".

Platformy dla niepełnosprawnych

Doskonale sprawdzają się w budynkach, w których nie można zainstalować platformy pionowej. Naszym Klientom proponujemy zamówienie i montaż takich urządzeń jak: schodołazy, krzesełka schodowe, platformy schodowe, platformy pionowe.

Schody i chodniki ruchome

Chodniki ruchome i schody ruchome to świetle uzupełnienie rozwiązań schodowych, wykorzystywane też jako niezależne urządzenia. Szczególnie potrzebne w miejscach dużego przepływu ludności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dźwigniki i podłogi obrotowe

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć dźwigników (wygodne, nowoczesne rozwiązanie stosowane do transportu towarów) i podłóg obrotowych, szczególnie często stosowane w wieżach panoramicznych czy teatrach. Więcej na podstronie.

Serwis

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis 24-ro godzinny wykonywany przez wykwalifikowanych konserwatorów z wieloletnim stażem.Komponenty / części zamienne

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko dostawę i montaż dźwigów, platform osobowych i towarowych, oraz schodów ruchomych, ale także części zamiennych i komponentów do nich.