Dźwigniki i podłogi obrotowe

    Jesteś tutaj
  • Home
  • Dźwigniki i podłogi obrotowe

WINDPOLDŹWIG

Dźwigniki i podłogi obrotowe

Dźwigniki obrotowe znajdują zastosowanie do przemieszczania obiektów w osi pionowej lub zbliżonej do niej. Urządzenia te są z powodzeniem wykorzystywane w przestrzeni przemysłowej, jak i komercyjnej. Zastosowanie dźwigników obrotowych w przestrzeni przemysłowej usprawnia realizację procesów, przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

+48 68 457 43 00

Podłogi Obrotowe

Konstrukcja podłogi pozwala na ciekawe rozwiązania architektoniczne mające zastosowanie np. w wieżach panoramicznych.
Skutkuje to podniesieniem atrakcyjności np. kawiarni, gdzie podczas chwili relaksu mamy możliwość obejrzenia panoramy miasta.


Dźwigniki obrotowe: Oferta WINDPOLDŹWIG

Jako firma wyspecjalizowana w dostarczaniu urządzeń dźwigowych staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów. W tym celu stale rozszerzamy nasz asortyment i wdrażamy innowacyjne technologie, dzięki którym dźwigniki i podłogi obrotowe działają jeszcze płynniej i są niezawodne. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w środowisku przemysłowym i komercyjnym.

Klientów zainteresowanych montażem dźwigników obrotowych lub podłóg zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści WINDPOLDŹWIG z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnej technologii dla danego projektu.

WINDPOLDŹWIG

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Windy

Zajmujemy się sprzedażą i montażem dźwigów wind towarowych, osobowych, szpitalnych i samochodowych. Wierzymy, że wielofunkcyjność jest środkiem do skucesu! Możemy pochwalić się realizacjami we szystkich województwach! Zapraszamy do zakładki "realizacje".

Platformy dla niepełnosprawnych

Doskonale sprawdzają się w budynkach, w których nie można zainstalować platformy pionowej. Naszym Klientom proponujemy zamówienie i montaż takich urządzeń jak: schodołazy, krzesełka schodowe, platformy schodowe, platformy pionowe.

Schody i chodniki ruchome

Chodniki ruchome i schody ruchome to świetle uzupełnienie rozwiązań schodowych, wykorzystywane też jako niezależne urządzenia. Szczególnie potrzebne w miejscach dużego przepływu ludności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dźwigniki i podłogi obrotowe

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć dźwigników (wygodne, nowoczesne rozwiązanie stosowane do transportu towarów) i podłóg obrotowych, szczególnie często stosowane w wieżach panoramicznych czy teatrach. Więcej na podstronie.

Serwis

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis 24-ro godzinny wykonywany przez wykwalifikowanych konserwatorów z wieloletnim stażem.Komponenty / części zamienne

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko dostawę i montaż dźwigów, platform osobowych i towarowych, oraz schodów ruchomych, ale także części zamiennych i komponentów do nich.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

+48 68 457 43 00