O nas

    Jesteś tutaj
  • Home
  • O nas

O nas

WINDPOLDŹWIG

Firma WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. z wieloletnią tradycją, od 1989 roku oferuje urządzenia najwyższej jakości zarówno producentów europejskich jak i amerykańskich.
Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją wielu rodzajów dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy. Posiadamy również w swojej ofercie transport międzynarodowy.

Produkty które Państwu oferujemy charakteryzują się niezawodnością, estetyką wykonania, wytrzymałością i funkcjonalnością. Możliwość dostosowywania parametrów dźwigów i platform do dowolnych warunków konstrukcyjno-technicznych szybów sprawia iż zbędna okazuje się ich przebudowa. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty, odpowiadają normom Urzędu Dozoru Technicznego, a ich konstrukcje spełniają wymagania normy europejskiej EN 81.1.2, EN 81.20/50 oraz obowiązującej Dyrektywy Maszynowej.
 
Krótkie terminy dostaw, sprawny i szybki montaż, konkurencyjne ceny oraz udzielana gwarancja sprawiają, iż nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Platformy proponowane przez naszą firmę posiadają Deklarację Zgodności i znak CE, dlatego też nie podlegają pod odbiór przez Urząd Dozoru Technicznego jedynie użytkownik zgłasza urządzenie do UDT celem dokonania rejestracji i dopuszczenia do eksploatacji.

Krótkie terminy dostaw

Szybki montaż

Konkurencyjne ceny

Gwarancja jakości

Nagrody i wyróżnienia