Montaż

    Jesteś tutaj
  • Home
  • Montaż
winda schodowa

WINDPOLDŹWIG

Montaż wind

Montaż wind zwiększa dostępność architektoniczną, tym samym ułatwiając korzystanie z wyższych kondygnacji budynku. Windy mogą być montowane w obiektach nowopowstających, jak i obiektach modernizowanych. Dostępne rozwiązania technologiczne umożliwiają montaż wind wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki czemu praktycznie każdy obiekt może być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

+48 68 457 43 00

Firma WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. specjalizuje się w montażu wind, platform dla osób niepełnosprawnych oraz innych rozwiązań, których celem jest pokonywanie barier architektonicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu urządzeń dźwigowych producentów europejskich i amerykańskich. To pozwala nam oferować montaż wind niezależnie od warunków i ograniczeń technicznych, w tym także w obiektach o ograniczonej przestrzeni.

Montaż wind na terenie całej Polski

Usługi montażowe realizujemy na terenie całego kraju. Wykonujemy montaż wind w obiektach nowych i modernizowanych. Montujemy widny wewnętrzne i zewnętrzne. Posiadamy kompetencje zapewniające fachową instalację urządzenia dźwigowego. To przekłada się na płynną i bezawaryjną pracę windy w długiej perspektywie czasu eksploatacji.

Obsługujemy obiekty komercyjne, mieszkalne, oświatowe i inne. Klientów zainteresowanych montażem windy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze urządzenia dźwigowego o optymalnej konstrukcji i zakresie działania.

WINDPOLDŹWIG

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Windy

Zajmujemy się sprzedażą i montażem dźwigów wind towarowych, osobowych, szpitalnych i samochodowych. Wierzymy, że wielofunkcyjność jest środkiem do skucesu! Możemy pochwalić się realizacjami we szystkich województwach! Zapraszamy do zakładki "realizacje".

Platformy dla niepełnosprawnych

Doskonale sprawdzają się w budynkach, w których nie można zainstalować platformy pionowej. Naszym Klientom proponujemy zamówienie i montaż takich urządzeń jak: schodołazy, krzesełka schodowe, platformy schodowe, platformy pionowe.

Schody i chodniki ruchome

Chodniki ruchome i schody ruchome to świetle uzupełnienie rozwiązań schodowych, wykorzystywane też jako niezależne urządzenia. Szczególnie potrzebne w miejscach dużego przepływu ludności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dźwigniki i podłogi obrotowe

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć dźwigników (wygodne, nowoczesne rozwiązanie stosowane do transportu towarów) i podłóg obrotowych, szczególnie często stosowane w wieżach panoramicznych czy teatrach. Więcej na podstronie.

Serwis

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis 24-ro godzinny wykonywany przez wykwalifikowanych konserwatorów z wieloletnim stażem.Komponenty / części zamienne

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko dostawę i montaż dźwigów, platform osobowych i towarowych, oraz schodów ruchomych, ale także części zamiennych i komponentów do nich.


 

Dlaczego warto wybrać Serwis Windpoldźwig? 

To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie przekładające się na wysoką jakość usług serwisowych i naprawczych. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi serwisantami, których wiedza i doświadczenie gwarantują sprawną pracę serwisu, a zarazem bezpieczeństwo serwisowanego urządzenia techniki dźwigowej. 

Dzięki uprawnieniom nadanym przez Urząd Dozoru Technicznego obok regularnego serwisu i napraw wind i dźwigów możemy świadczyć również usługi z zakresu realizacji obowiązkowych przeglądów technicznych. To duża oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów, którzy mogą zapewnić kompleksową obsługę urządzeń dźwigowych w ramach elastycznej współpracy z jednym serwisem. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

+48 68 457 43 00