Platformy dla niepełnosprawnych

Oferujemy cztery rodzaje urządzeń dla osób niepełnosprawnych: windy pionowe, schodołazy, platformy i krzesełka schodowe. Produkty, które mamy w ofercie charakteryzują się niezawodnością, estetyką wykonania, wytrzymałością i funkcjonalnością. Posiadają one wszelkie wymagane atesty, odpowiadają normom Urzędu Dozoru Technicznego, posiadają Deklarację Zgodności i znak CE.

Platformy pionowe są to urządzenia bardzo praktyczne, łatwe w obsłudze, umożliwiające osobom niepełnosprawnym pokonanie barier architektonicznych. Istnieje możliwość indywidualnego dostosowania wymiarów wind do warunków konstrukcyjno-architektonicznych na obiekcie.

Platformy schodowe
znajdują zastosowanie w sytuacji, gdy z różnych powodów nie można zainstalować windy pionowej. Posiadają możliwość samoobsługi przez osobę niepełnosprawną. Tory jezdne montowane są do ściany lub do stopni schodów. Występuje tu możliwość montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Oferowane przez nasz urządzenia są najwyższej jakości.

Montujemy windy dla niepełnosprawnych funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Pragniemy, aby dzięki naszym urządzeniom osoby niepełnosprawne mogły egzystować samodzielne i brać czynny udział w życiu społecznym. Instalowany przez nas produkt jest odpowiednio dopasowany do potrzeb użytkownika i miejsca w jakim się znajduje. Montujemy windy w miejscach użyteczności publicznej: bankach, urzędach, szkołach, szpitalach, przychodniach, restauracjach, kinach itd.

.

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl