Windy dla niepełnosprawnych, platformy pionowe

Platformy pionowe dla niepełnosprawnych zostały zaprojektowane z myślą o takich obiektach jak: budynki mieszkalne, szkoły, przychodnie, banki, biura etc. Służą jako windy dla niepełnosprawnych, ale też znajdują one szczególne zastosowanie przy modernizacji istniejących budynków, gdzie nie ma możliwości wykonania poważniejszych prac budowlanych, a zachodzi konieczność udostępnienia wyższych kondygnacji obiektu. Nasze windy dla niepełnosprawnych zajmują niewielką powierzchnię, która ogranicza się do zewnętrznych wymiarów szybu. Nie występuje potrzeba budowania głębokiego podszybia ani nadszybia, a także oddzielnego pomieszczenia na maszynownię. W naszej ofercie znajdą Państwo również platformy pionowe dla niepełnosprawnych, służących do przemieszczenia się po schodach, w przypadku, gdy w budynku nie ma dostępnej windy.
Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące montowanych przez nas wind dla niepełnosprawnych. Służymy fachową poradą w kwestii wyboru odpowiedniej windy i jej użytkowania, a nasi pracownicy zapewniają montaż na terenie całego kraju. Jako główny cel naszej pracy stawiamy sobie likwidację barier architektonicznych. Każdy dźwig dla niepełnosprawnych projektujemy i wykonujemy tak, aby zapewnić jego bezpieczne i komfortowe użytkowanie, a zarazem jak najmniej inwazyjny montaż.

Dla platform pionowych wykonujemy konstrukcje samonośne, lub samodzielne szyby. Zapraszamy do kontaktu

Windy dla niepełnosprawnych VIMEC 

 

Przykładem platform pionowych dla niepełnosprawnych, które mają bardzo uniwersalne zastosowanie w likwidowaniu problemu barier architektonicznych – od budynków użyteczności publicznej przez lokale usługowe aż po prywatne mieszkania - są urządzenia firmy VIMEC.

Zarówno platformy pionowe dla niepełnosprawnych, jak i windy platformowe, wyróżniają się tym, że mogą być zamontowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków (konstrukcja pokrycia zewnętrznego sprawia bowiem, że są odporne na działanie czynników atmosferycznych). Platformy pionowe dla niepełnosprawnych ułatwiają korzystanie z budynków użyteczności publicznej oraz wszystkich miejsc, w jakich je umieścimy. Estetyczne, solidnie wykonane, mogą być montowane zarówno w szybie istniejącym żelbetowym lub być dostarczane wraz z szybem samonośnym stalowym przeszklonym, o różnych wymiarach. Dzięki temu można dopasować platformę pionową dla niepełnosprawnych, windę lub dźwig dla niepełnosprawnych do różnych warunków architektonicznych (w tym również w miejscach, gdzie jest mała przestrzeń). Ich praca jest płynna, a przy tym stabilna i cicha. Bez względu na to czy jest to np. model E07, E10, A28 czy Silver S08, wszystkie sterowane są elektronicznie. Jeśli natomiast chodzi o ich napęd, to – w zależności od modelu – jest on hydrauliczny, elektryczny pasowy, hydrauliczny nożycowy lub śrubowy.

Windy dla niepełnosprawnych – cena 

O ile schody stanowią barierę architektoniczną dla osób niepełnosprawnych, o tyle cena windy może stanowić poważny problem w jej pokonaniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom właścicieli i zarządców budynków komercyjnych, a także obiektów mieszkalnych oferujemy windy dla niepełnosprawnych w wielu wariantach, których cena zależy od stopnia złożoności konstrukcji. Dzięki temu już w bardzo rozsądnym budżecie możecie Państwo zwiększyć dostęp do budynku osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, jak i osobom borykającym się z innymi dysfunkcjami narządu ruchu uniemożliwiającymi bezpieczne korzystanie ze schodów. Dźwig dla niepełnosprawnych nie musi być bardzo drogi, żeby spełniać swoje zadanie.

Klientów zainteresowanych wyborem windy lub platformy pionowej z montażem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. 

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl