Krzesełko Schodowe VIMEC typ V53

Krzesełka schodowe są to urządzenia dla osób starszych oraz niepełnosprawnych najczęściej stosowane do zlikwidowania bariery architektonicznej w domu. Krzesełka schodowe zostały tak zaprojektowane aby zajmować minimalną przestrzeń na korytarzu i schodach. Występuje tu możliwość montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Wyróżniamy krzesełka schodowe o torze prostym i krzywoliniowym.

 

Instalacja

Wewnątrz lub Na zewnątrz budynku

Udźwig

130 kg

Prędkość

Max. 5m/min na prostym odcinku łagodny start i zatrzymanie

Zasilanie

Akumulator 24V

Wymiary krzesełka

Szer. 610 mm, siedzisko 420 mm, głęb. do ściany max.705 mm, po złożeniu 450 mm

Kolor krzesełka

Bordowy

Kolor prowadnic

Czarny

Tor jazdy

Krzywoliniowy

Rodzaj zasilania

230 V/24


Pliki do pobrania:

Broszura PDF

Rys. Technczne PDF

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl