Krzesełko Schodowe VIMEC typ Ischia

Krzesełka schodowe są to urządzenia dla osób starszych oraz niepełnosprawnych najczęściej stosowane do zlikwidowania bariery architektonicznej w domu. Krzesełka schodowe zostały tak zaprojektowane aby zajmować minimalną przestrzeń na korytarzu i schodach. Występuje tu możliwość montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Wyróżniamy krzesełka schodowe o torze prostym i krzywoliniowym.

 

Skrzynka zasilania

Dolny lub górny przystanek

Instalacja

Wewnątrz budynku

Kąt nachylenia toru jazdy

Min. 27 max 50 stopni

Tor

Aluminiowa osłona, mocowany do schodów

Minimalna szerokość schodów

730 mm

Mocowanie

Do równoległych schodów za pomocą kołków

Rodzaj zasilania

240 V

Prędkość

7m/min

Udźwig

120 kg

Sterowanie

Kluczyk, sterowanie przyciskowe przy krzesełku – przyciski usytuowane przy podłokietnikach, (krzesełko rusza z 3 sekundowym opóźnieniem), przyciski przywołujące na przystankach

Moc

0,4 kw

Napęd

Przekładnia zębata

Podnóżek

Składany ręcznie, wymiary 355 x 300 mm; wyposażony standardowo w system bezpieczeństwa zapobiegający zgnieceniu lub uszkodzeniu ewentualnych przeszkód na torze jazdy.

Siedzisko

Składane, z możliwością regulacji wysokości (od 390 do 490 mm od podnóżka),  obracane o 90° na górnym przystanku


Pliki do pobrania:

Broszura PDF

Rys. Techniczne PDF

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl