Krzesełko Schodowe VIMEC typ Capri

Krzesełka schodowe są to urządzenia dla osób starszych oraz niepełnosprawnych najczęściej stosowane do zlikwidowania bariery architektonicznej w domu. Krzesełka schodowe zostały tak zaprojektowane aby zajmować minimalną przestrzeń na korytarzu i schodach. Występuje tu możliwość montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Wyróżniamy krzesełka schodowe o torze prostym i krzywoliniowym.

 

Instalacja

Wewnętrzna

Udźwig

125 kg

Prędkość

0,15 m/s (maksymalnie)

Napięcie zasilania

230 V

Moc

0,7 kW

Wymiary siedziska

475 mm x 380 mm

Kolor krzesełka

Beżowy

Kolor prowadnic

Biały

Tor jazdy

Krzywoliniowy

Minimalna szerokość schodów

750 mm

Dopuszczalny kąt nachylenia

45°

wymiary krzesełka po złożeniu

420 mm

wymagana powierzchnia przed schodami

800 mm

 


* Film ma charakter poglądowy. Odnośnie obecnie dostępnych opcji wymiarów i wyposażenia prosimy o kontakt z firmą WINDPOLDŹWIG

 

Pliki do pobrania:

Broszura PDF

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl