Windy i dźwigi towarowe

Profesjonalny montaż wind towarowych - elektrycznych i hydraulicznych.

 

Nasza firma oferuje szybki i kompleksowy montaż wind elektronicznych i hydraulicznych, które służą do przewozu dużych materiałów, towarów i urządzeń produkcyjnych. Instalowane przez nas windy mają zastosowanie m.in.: w sklepach, magazynach, na halach produkcyjnych, w piekarniach i fabrykach. Polecamy windy o różnych parametrach, które indywidualnie dopasowujemy do potrzeb klienta i charakteru miejsca w jakim mają się znajdować. Proponowane przez nas windy towarowe pozwalają na swobodny przewóz wózków widłowych i towarów o nawet bardzo dużych wielkościach
 
Oferujemy pełen zakres usług oraz fachowy montaż i porady udzielane przez specjalistów.
Montujemy nowe windy, ale również zajmujemy się naprawą i usuwaniem wszelkich awarii i problemów technicznych. Polecamy klientom pełne usługi serwisowe: służymy fachową poradą i pomocą.

 

Windy towarowe elektryczne lub hydrauliczne to najlepsze rozwiązanie do transportu dużych elementów, w tym również wysokich, przy których nie jest konieczny udział osób. Dzięki różnorodnym wymiarom, które można dopasować pod indywidualne zapotrzebowanie klienta, istnieje możliwość wprowadzenia do nich również wózka widłowego z ładunkiem (paletą). Charakteryzują się przy tym stosunkowo niską ceną.

Wśród dostępnych modeli są również i te, które służą do przewozu małych elementów. Mogą to być dokumenty, produkty spożywcze, książki czy inne przedmioty. Ten rodzaj dźwigów towarowych świetnie sprawdza się w restauracjach, biurach, bibliotekach, bankach, szkołach itp. Wykorzystanie małej windy towarowej pozwala bowiem nie tylko usprawnić pracę w danym zakładzie, ale również daje oszczędność czasu. Dzięki prostej konstrukcji można ją dopasować pod względem wymiarów do różnych warunków architektonicznych, a przy tym niepotrzebne jest oddzielne pomieszczenie na maszynownię. Posiada również własną konstrukcję stalową szybu. Dostępna jest w wersji z płytkim podszybiem lub jego brakiem.

Zarówno windy towarowe elektryczne, jak i hydrauliczne, w zależności od modelu i zastosowania, różnią się dopuszczalnym obciążeniem, które waha się od 50 do 9000 kilogramów.

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl