Serwis

Dokonywanie regularnych przeglądów konserwacyjnych urządzeń dźwigowych pozwala na utrzymanie ich w stałym funkcjonowaniu, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz gwarantuje dłuższą żywotność. Dlatego regularny serwis i konserwacja windy powinny stanowić podstawę prawidłowej eksploatacji urządzeń dźwigowych, niezależnie od tego czy mowa tu o tradycyjnych windach osobowych, platformach pionowych dla osób  niepełnosprawnych, windach towarowych czy samochodowych. 
 
Oferujemy Państwu profesjonalny serwis 24-ro godzinny wykonywany przez wykwalifikowanych konserwatorów z wieloletnim stażem. Teren naszej działalności serwisowej obejmuje cały kraj, w każdym województwie posiadamy naszych autoryzowanych przedstawicieli. Wszyscy nasi pracownicy serwisu i montażu posiadają uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Nasza firma posiada również uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego na dokonywanie modernizacji i napraw dźwigów.

Serwis wind i naprawa dźwigów – Warszawa

 
Usługi serwisu wind i naprawy dźwigów świadczone przez Zespół Windpoldźwig w sposób szczególny kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa. Odpowiadając na Państwa zróżnicowane potrzeby i oczekiwania zapewniamy usługi takie, jak:
 • regularny serwis i przeglądy serwisowe urządzeń dźwigowych każdego przeznaczenia,
 • konserwacja wind i urządzeń dźwigowych,
 • naprawy doraźne i usuwanie awarii,
 • modernizacja dźwigów,
 • montaż wind i urządzeń dźwigowych w obiektach mieszkalnych i niemieszkalnych.

Nasze usługi kierujemy do Klientów reprezentujących wszystkie branże. Pozostajemy do Państwa dyspozycji wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie bezawaryjnej i bezpiecznej pracy windy, platformy pionowej lub innego urządzenia dźwigowego. Współpracujemy z obiektami użyteczności publicznej – serwisujemy windy w:

 • budynkach mieszkalnych,
 • szkołach i uczelniach wyższych,
 • bankach
 • biurach i obiektach biurowych,
 • obiektach handlowych i rekreacyjnych,
 • szpitalach.

Dlaczego warto wybrać Serwis Windpoldźwig? 

To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie przekładające się na wysoką jakość usług serwisowych i naprawczych. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi serwisantami, których wiedza i doświadczenie gwarantują sprawną pracę serwisu, a zarazem bezpieczeństwo serwisowanego urządzenia techniki dźwigowej. 

Dzięki uprawnieniom nadanym przez Urząd Dozoru Technicznego obok regularnego serwisu i napraw wind i dźwigów możemy świadczyć również usługi z zakresu realizacji obowiązkowych przeglądów technicznych. To duża oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów, którzy mogą zapewnić kompleksową obsługę urządzeń dźwigowych w ramach elastycznej współpracy z jednym serwisem. 

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl