Schodołazy

Schodołazy

Pokonywanie barier architektonicznych w obiektach już istniejących wymaga zastosowania dedykowanych rozwiązań technologicznych. Schodołazy stanowią najtańszą formę urządzeń dla osób niepełnosprawnych, dzięki którym użytkownicy wózków inwalidzkich mogą przemieszczać się między kolejnymi kondygnacjami budynku w sposób łatwy i bezpieczny.

Schodołazy gąsienicowe

Schodołaz gąsienicowy to urządzenie uniwersalne, z zalet którego mogą korzystać użytkownicy praktycznie wszystkich rodzajów wózków ręcznych. Schodołaz pozwala na bezpieczne wchodzenie po schodach i schodzenie. Urządzenie może być eksploatowane w pomieszczeniu i na zewnątrz. Wysoka mobilność urządzenia w sposób bezpośredni przekłada się na jego funkcjonalność.

 

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl