Dźwigniki i podłogi obrotowe

Dźwigniki

Są to urządzenia służące do transportu towarów. Dźwigniki często stosuje się  jako alternatywne rozwiązanie dla wind towarowych.

Dźwigniki obrotowe

Dźwigniki obrotowe znajdują zastosowanie do przemieszczania obiektów w osi pionowej lub zbliżonej do niej. Urządzenia te są z powodzeniem wykorzystywane w przestrzeni przemysłowej, jak i komercyjnej. Zastosowanie dźwigników obrotowych w przestrzeni przemysłowej usprawnia realizację procesów, przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa. Dźwigniki obrotowe w warunkach komercyjnych najczęściej przyjmują postać podłóg obrotowych, które poza ruchem okrężnym umożliwiają uniesienie podestu na określoną wysokość.

 
 

Podłogi Obrotowe

Konstrukcja podłogi pozwala na ciekawe rozwiązania architektoniczne mające zastosowanie np. w wieżach panoramicznych.
Skutkuje to podniesieniem atrakcyjności np. kawiarni, gdzie podczas chwili relaksu mamy możliwość obejrzenia panoramy miasta.


Dźwigniki obrotowe: Oferta WINDPOLDŹWIG

Jako firma wyspecjalizowana w dostarczaniu urządzeń dźwigowych staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów. W tym celu stale rozszerzamy nasz asortyment i wdrażamy innowacyjne technologie, dzięki którym dźwigniki i podłogi obrotowe działają jeszcze płynniej i są niezawodne. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w środowisku przemysłowym i komercyjnym.

Klientów zainteresowanych montażem dźwigników obrotowych lub podłóg zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści WINDPOLDŹWIG z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnej technologii dla danego projektu.

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl