Platformy schodowe

Platformy schodowe i przychodowe dla niepełnosprawnych funkcjonalne i przestrzenne.

Zajmujemy się profesjonalnym montażem wind schodowych przeznaczonych do użytku przez osoby niepełnosprawne. Pomagają one w samodzielnym funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej.

Dostarczamy i montujemy zarówno windy pionowe, jak i schodowe o torze prostym i krzywolinijnym. Stosuje się je w miejsca, gdzie zamontowanie tradycyjnego dźwigu jest niemożliwe.

Oferujemy szybki i kompleksowy montaż oraz pełny zakres usług. Wszystkie polecane przez nas produkty posiadają systemy zabezpieczające, są bardzo łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Dzięki specjalnemu przyciskowi i dużej przestrzeni osoba poruszająca się na wózku może samodzielnie obsługiwać urządzenie, niezależnie od tego czy jest to tradycyjna platforma dla niepełnosprawnych czy winda schodowa.

Platformy schodowe i przyschodowe - funkcjonalne, bezpieczne i niezawodne

Windy schodowe dla niepełnosprawnych są przez nas instalowane m.in. w miejscach użyteczności publicznej. Montujemy platformy schodowe wewnątrz i na zewnątrz budynków każdorazowo zwracając uwagę na to, aby zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania urządzenia. Wykonujemy prace na zlecenie: szpitali, banków, ośrodków zdrowia, restauracji, urzędów itd. Instalowane przez nas urzadzenia są jest mocowane do ściany lub stopni schodów, co znacząco rozszerza zakres ich zastosowania w obiektach o zróżnicowanej architekturze. Dostosowujemy ich wielkość i rodzaj do potrzeb i charakteru miejsca w jakim będą użytkowane, dzięki czemu oferowane platformy schodowe i przyschodowe są funkcjonalne i bezpieczne, a zarazem nie kolidują z użytkowaniem schodów przez osoby pełnosprawne. Wszystkie platformy, które oddajemy do użytku mogą być samodzielnie obsługiwane przez osobę niepełnosprawną.

 

Platforma dla niepełnosprawnych - alternatywa dla windy dla niepełnosprawnych i obiektów, w których jej montaż jest niemożliwy

Zdarza się, że nie we wszystkich miejscach można zainstalować windy dla niepełnosprawnych. W takich przypadkach, aby nie ograniczać tego rodzaju użytkownikom możliwości przemieszczenia się, alternatywnym rozwiązaniem mogą być platformy schodowe. To jedna z najtańszych i najbardziej funkcjonalnych opcji pokonania schodów dla tych, którzy poruszają na wózkach inwalidzkich.

Jednocześnie ich zamontowanie nie powoduje, że osoby postronne będą miały z tego powodu ograniczony dostęp do schodów. Praktyczne, a zarazem bezpieczne oraz niezawodne w działaniu platformy przyschodowe produkuje m.in. włoska firma Vimec. Ze względu na niezbyt skomplikowaną konstrukcję nie wymagają one dodatkowych prac budowlanych czy architektonicznych, a także wkomponowują się dobrze w otoczenie. Urządzenia te dają komfort i bezpieczeństwo osobom niepełnosprawnym. Posiadają bowiem zabezpieczenia podestu oraz dodatkowo ramiona zabezpieczające. To również bardzo ekonomiczne rozwiązanie – korzystanie z windy schodowej oznacza w praktyce niewielkie zużycie energii oraz niskie napięcie. 

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl