Platformy dla niepełnosprawnych

Platformy dla niepełnosprawnych – szeroki wybór rozwiązań!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wyborem platform dla niepełnosprawnych! Jesteśmy dumni z naszej oferty rozwiązań, które umożliwiają osobom o ograniczonej mobilności łatwy i bezpieczny dostęp do różnych poziomów budynków.

Wierzymy, że każda osoba zasługuje na pełną niezależność i równy dostęp do wszystkich przestrzeni. Dlatego oferujemy różnorodne platformy dla niepełnosprawnych, które są dostosowane do różnych potrzeb i wymagań.

Platformy dla osób niepełnosprawnych najwyższej jakości!

Każda platforma dla niepełnosprawnych w naszej ofercie wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania i trwałością, ale również innowacyjnymi funkcjami i bezpiecznymi systemami. Nasz zespół specjalistów dokładnie analizuje indywidualne potrzeby klientów, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, które spełni oczekiwania. Z nami możesz być pewien, że otrzymasz nie tylko produkt najwyższej jakości, ale również kompleksowe wsparcie od momentu wyboru platformy do dostawy, instalacji i obsługi posprzedażowej. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji i zadowolenia naszych klientów.

Oferujemy cztery rodzaje urządzeń dla osób niepełnosprawnych:

  • platformy dla niepełnosprawnych pionowe – są to urządzenia bardzo praktyczne, łatwe w obsłudze, umożliwiające osobom niepełnosprawnym pokonanie barier architektonicznych, istnieje możliwość indywidualnego dostosowania wymiarów wind do warunków konstrukcyjno-architektonicznych na obiekcie;
  • platformy dla osób niepełnosprawnych schodowe – znajdują zastosowanie w sytuacji, gdy z różnych powodów nie można zainstalować windy pionowej, posiadają możliwość samoobsługi przez osobę niepełnosprawną, tory jezdne montowane są do ściany lub do stopni schodów, występuje tu możliwość montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, oferowane przez nasz urządzenia są najwyższej jakości;
  • krzesełka schodowe dla niepełnosprawnych – składają się z trwałej konstrukcji, na której zamontowane jest wygodne siedzenie lub platforma, na której użytkownik może usiąść lub stanąć, urządzenie porusza się po specjalnych prowadnicach zamontowanych wzdłuż schodów, dzięki czemu można łatwo i płynnie przemieszczać się zarówno po schodach prostych, jak i krętych;
  • schodołazy dla niepełnosprawnych – to specjalne urządzenia, które umożliwiają osobom o ograniczonej mobilności pokonywanie schodów w sposób bezpieczny i wygodny, schodołazy są przeznaczone do stosowania na schodach zewnętrznych lub wewnętrznych i umożliwiają użytkownikom poruszanie się z jednego poziomu na drugi bez konieczności forsowania schodów.

Platformy osób niepełnosprawnych – funkcjonalność i łatwość obsługi!

Montujemy windy dla niepełnosprawnych funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Pragniemy, aby dzięki naszym urządzeniom osoby niepełnosprawne mogły egzystować samodzielne i brać czynny udział w życiu społecznym. Instalowany przez nas produkt jest odpowiednio dopasowany do potrzeb użytkownika i miejsca w jakim się znajduje. Montujemy windy w miejscach użyteczności publicznej: bankach, urzędach, szkołach, szpitalach, przychodniach, restauracjach, kinach itd.

Produkty, które mamy w ofercie charakteryzują się niezawodnością, estetyką wykonania, wytrzymałością i funkcjonalnością. Posiadają one wszelkie wymagane atesty, odpowiadają normom Urzędu Dozoru Technicznego, posiadają Deklarację Zgodności i znak CE.

Platformy dla niepełnosprawnych – zapraszamy do kontaktu!

Niezależnie od tego, czy platforma dla osób niepełnosprawnych ma być zainstalowana w domu, klatce schodowej w bloku mieszkalnym, biurze, instytucji publicznej czy jakiegokolwiek innym obiekcie, jesteśmy gotowi dostarczyć Ci idealne rozwiązanie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych platformach dla niepełnosprawnych.

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl