Platforma Pionowa VIMEC typ Silver S08 o napędzie ŚRUBOWYM

Platformy pionowe zostały zaprojektowane z myślą o takich obiektach jak: budynki mieszkalne, szkoły, przychodnie, banki, biura etc. Służą jako windy dla niepełnosprawnych, ale też znajdują one szczególne zastosowanie przy modernizacji istniejących budynków, gdzie nie ma możliwości wykonania poważniejszych prac budowlanych, a zachodzi konieczność udostępnienia wyższych kondygnacji obiektu. Zajmują niewielką powierzchnię, która ogranicza się do zewnętrznych wymiarów szybu. Nie występuje potrzeba budowania głębokiego podszybia ani nadszybia, a także oddzielnego pomieszczenia na maszynownię.

 

Standardowe Wymiary

Min 1200x850 mm, max 1400x1250 mm

Podszybie

Niewymagane

Udźwig

250 kg

Napęd

Śrubowy

Prędkość Ruchu Platformy

0,04 m/s

Sterowanie

Elektroniczne

Rodzaj Zasilania

230 V

Moc

0,6 kW

Wysokość Podnoszenia

Do 1,00 m

Przystanki

2

Miejsce Instalacji

Wewnątrz lub na zewnątrz budynku* Film ma charakter poglądowy. Odnośnie obecnie dostępnych opcji wymiarów i wyposażenia prosimy o kontakt z firmą WINDPOLDŹWIG

 

Pliki do pobrania:

Broszura PDF

Rys. Techniczne

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl