Platforma Pionowa VIMEC typ A28 o napędzie HYDRAULICZNYM NOŻYCOWYM

Platformy pionowe zostały zaprojektowane z myślą o takich obiektach jak: budynki mieszkalne, szkoły, przychodnie, banki, biura etc. Służą jako windy dla niepełnosprawnych, ale też znajdują one szczególne zastosowanie przy modernizacji istniejących budynków, gdzie nie ma możliwości wykonania poważniejszych prac budowlanych, a zachodzi konieczność udostępnienia wyższych kondygnacji obiektu. Zajmują niewielką powierzchnię, która ogranicza się do zewnętrznych wymiarów szybu. Nie występuje potrzeba budowania głębokiego podszybia ani nadszybia, a także oddzielnego pomieszczenia na maszynownię.

 

Standardowe Wymiary

Min 1260x810 mm, max 1400x1110 mm

Podszybie

Min 220 mm, max 360 mm

Udźwig

Min 300 kg, max 400 kg

Napęd

Hydrauliczny nożycowy umieszczony w podszybiu

Prędkość Ruchu Platformy

0,06 m/s

Sterowanie

Elektroniczne

Rodzaj Zasilania

230 V

Moc

0,6 kW

Wysokość Podnoszenia

Do 2,00 m

Przystanki

2

Miejsce Instalacji

Wewnątrz lub na zewnątrz budynku

 


* Film ma charakter poglądowy. Odnośnie obecnie dostępnych opcji wymiarów i wyposażenia prosimy o kontakt z firmą WINDPOLDŹWIG

Pliki do pobrania:

Broszura PDF

Rys. Techniczne PDF

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl