Montaż wind

Montaż wind zwiększa dostępność architektoniczną, tym samym ułatwiając korzystanie z wyższych kondygnacji budynku. Windy mogą być montowane w obiektach nowopowstających, jak i obiektach modernizowanych. Dostępne rozwiązania technologiczne umożliwiają montaż wind wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki czemu praktycznie każdy obiekt może być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych.

Firma WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. specjalizuje się w montażu wind, platform dla osób niepełnosprawnych oraz innych rozwiązań, których celem jest pokonywanie barier architektonicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu urządzeń dźwigowych producentów europejskich i amerykańskich. To pozwala nam oferować montaż wind niezależnie od warunków i ograniczeń technicznych, w tym także w obiektach o ograniczonej przestrzeni.

Montaż wind na terenie całej Polski

Usługi montażowe realizujemy na terenie całego kraju. Wykonujemy montaż wind w obiektach nowych i modernizowanych. Montujemy widny wewnętrzne i zewnętrzne. Posiadamy kompetencje zapewniające fachową instalację urządzenia dźwigowego. To przekłada się na płynną i bezawaryjną pracę windy w długiej perspektywie czasu eksploatacji.

Obsługujemy obiekty komercyjne, mieszkalne, oświatowe i inne. Klientów zainteresowanych montażem windy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze urządzenia dźwigowego o optymalnej konstrukcji i zakresie działania.

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2021 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl