Krzesełka schodowe

Krzesełka schodowe i przyschodowe

Krzesełka schodowe (krzesełka przyschodowe) to urządzenia służące do transportu osób po schodach. Krzesełka przyschodowe są powszechnie wykorzystywane do pokonywania barier architektonicznych przez osoby niepełnosprawne oraz osoby starsze, dla których samodzielne pokonanie schodów jest zbyt wymagające lub zbyt niebezpieczne. Oferowane przez Windpoldźwig rozwiązania mogą służyć jako:
- krzesełko schodowe dla niepełnosprawnych
- krzesełko przychodowe dla osób starszych.

W obu przypadkach krzesełko charakteryzuje się wysokim komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. W stałym asortymencie posiadamy modele dedykowane do użytku domowego i zastosowań w przestrzeni publicznej. 

Zalety krzesełek przyschodowych

Pojawienie się na rynku pierwszego krzesełka przyschodowego zrewolucjonizowało nasze podejście do likwidacji barier architektonicznych, w szczególności w domach mieszkalnych i wyspecjalizowanych domach opieki dla seniorów. Główną zaletą oferowanego rozwiązania jest jego niewielki rozmiar, dzięki czemu ciąg komunikacyjny może być w sposób wygodny i bezpieczny użytkowany zarówno przez osoby korzystające z krzesełka schodowego jak i pieszych. Dodatkowym atutem krzesełka jest znaczna wygoda użytkowania przez osoby, które na co dzień nie korzystają z wózków inwalidzkich – krzesełko jest w ich przypadku o wiele bardziej dogodnym rozwiązaniem niż widna schodowa. Za jego wyborem przemawia także szybki i bezproblemowy montaż/demontaż, co jest dodatkowym atutem w przypadku wnętrz mieszkalnych. 

Krzesełko schodowe dla niepełnosprawnych z montażem – Warszawa 

Klientów zainteresowanych instalacją krzesełek schodowych lub przyschodowych w domach lub na klatkach schodowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Do Państwa dyspozycji oddajemy krzesełka przyschodowe rynkowego lidera – marki Vimec. Ich wybór to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania, bezpieczeństwa oraz bezawaryjnej pracy przez długi czas użytkowania. Krzesełka Vimec znajdują zastosowanie w domach prywatnych, obiektach użyteczności publicznej, domach opieki oraz na korytarzach i klatkach schodowych w budownictwie wielorodzinnym. 

Nasz asortyment obejmuje następujące typy krzesełek przyschodowych:

- Capri,

- Ischia,

- V53.

Krzesełka schodowe oferujemy wraz z usługą profesjonalnego montażu. Świadczymy montaż na rzecz Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z terenu miasta Warszawa. Posiadamy również autoryzowanych przedstawicieli na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu i współpracy. 

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl