Komponenty / części zamienne

Użytkowanie urządzeń dźwigowych wiąże się z koniecznością ich regularnego serwisowania i wymiany części eksploatacyjnych. Wybierając oryginalne części dźwigowe zyskujemy pewność, że serwisowane urządzenie zachowa pierwotną sprawność i wydajność. To bardzo ważne zarówno w przypadku dźwigów eksploatowanych w warunkach przemysłowych, jak i przestrzeniach komercyjnych.

Części zamienne do urządzeń dźwigowych decydują o sprawnej pracy urządzenia w długiej perspektywie czasu, a co za tym idzie także o bezpieczeństwie jego użytkowników. Dlatego powinny być wykonane z trwałych materiałów, które nie podlegają szybkiemu zużyciu i degradacji.

Części zamienne do urządzeń dźwigowych

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko dostawę i montaż dźwigów, platform osobowych i towarowych,  oraz schodów ruchomych, ale także części zamiennych i komponentów do nich. Współpracujemy z producentami krajowymi jak i zagranicznymi, dzięki czemu nasz asortyment jest szeroki, a ceny konkurencyjne.  Produkty przez nas proponowane są sprawdzone, charakteryzują się także wysoką jakością i wytrzymałością. Dostarczamy części zamienne do urządzeń dźwigowych, z których sami korzystamy w naszych projektach. To najlepsza rekomendacja w zakresie doboru części dźwigowych do wind, platform osobowych i towarowych i innych. Jesteśmy dealerem VIMEC na Polskę  w związku z czym posiadamy na stanie magazynowym części do wszystkich urządzeń tego producenta oraz innych. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień, jak również możliwość skorzystania z kompleksowej usługi serwisowej, w ramach której wymienimy części zamienne i zajmiemy się utylizacją zużytych komponentów.

Zapytania prosimy kierować drogą mailową bądź telefonicznie:
email: czesci@windpoldzwig.pl 
tel.: (68) 4574300

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl