Windy

Działamy wielofunkcyjnie i wieloetapowo. Polecamy profesjonalny i błyskawiczny montaż dźwigów osobowych, towarowych, szpitalnych i samochodowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiednie parametry wind idealne dopasowane miejsca w jakim mają się znajdować. Zajmujemy się również serwisem i naprawą uszkodzonych wind towarowych i osobowych na terenie całego kraju. Instalowane przez nas dźwigi cechuje wysoka funkcjonalność, praktyczność łatwość obsługi.

Oferujemy profesjonalny i szybki montaż oraz prace wykonywane przez rzetelnych specjalistów.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do instalowania i konserwacji wind wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Pracujemy szybko i profesjonalnie. Polecamy fachową pomoc i poradę w kwestii doboru odpowiedniego rodzaju windy i jej codziennego użytkowania.

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl