Kontakt

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.
ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra - Główna Siedziba Firmy
ul. Bartycka 116/128, 00-716 Warszawa - Oddział

NIP 9730915610, REGON 080218107, KRS 0000292433
Godziny otwarcia: 7:00-15:00

Właściciele:
Krzysztof Kus
Roman Myszyński

Dyrektorzy:

Radosław Myszyński 
Dyrektor Pionu Platform
radoslaw.myszynski@windpoldzwig.pl
 
Wojciech Kus
Dyrektor Pionu Dźwigów i Schodów Ruchomych
wojciech.kus@windpoldzwig.pl
ul. Bartycka 116/128, 00-716 Warszawa - Oddział

Hanna Górnicka
Dyrektor Ds. Serwisu
hanna.gornicka@windpoldzwig.pl
 

Dział techniczno - handlowy platform dla niepełnosprawnych:

Dział Ofertowania:

Paulina Wachowicz
tel. kom. 503 462 254
paulina.wachowicz@windpoldzwig.pl

Kierownik Działu Technicznego:

Marek Sobczak
tel. +48 607 938 399
marek.sobczak@windpoldzwig.pl

Specjalista ds. serwisu i konserwacji:

Magdalena Bogucka
tel./fax. (68) 457 43 00
tel.kom. 503 462 251
firma@windpoldzwig.pl

Dział transportu międzynarodowego:

Paulina Miś
tel.kom. +48 501 286 836
paulina.mis@windpoldzwig.pl

Dział techniczno - handlowy wind, schodów ruchomych, podłogi obrotowe:

Dział Ofertowania:

Magdalena Osiecka
tel. +48 730 822 758
magdalena.osiecka@windpoldzwig.pl

Kierownik Działu Technicznego:

Grzegorz Metrykowski
tel. kom. 502 785 103
grzegorz.metrykowski@windpoldzwig.pl

Specjalista ds. dokumentacji:

Artur Piasecki
tel. kom. 533 428 807
artur.piasecki@windpoldzwig.pl

Księgowość:

Aldona Załuska
tel. (68) 457 43 03
aldona.zaluska@windpoldzwig.pl

 

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl