Komponenty / części zamienne

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko dostawę i montaż dźwigów, platform osobowych i towarowych,  oraz schodów ruchomych, ale także części zamiennych i komponentów do nich. Współpracujemy z producentami krajowymi jak i zagranicznymi, dzięki czemu nasz asortyment jest szeroki, a ceny konkurencyjne.  Produkty przez nas proponowane są sprawdzone, charakteryzują się także wysoką jakością i wytrzymałością.
Jesteśmy dealerem VIMEC na Polskę  w związku z czym posiadamy na stanie magazynowym części do wszystkich urządzeń tego producenta oraz innych.

 

Zapytania prosimy kierować drogą mailową bądź telefonicznie:
email: czesci@windpoldzwig.pl 
tel.: (68) 457 430 00

Nagrody

Nasi partnerzy

Oferta

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycja i doświadczeniem będącą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty oraz odpowiadają przepisom Urzędu Dozoru Technicznego.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i sprawdzenia naszych cen. Zachęcamy do wysłania zapytania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę.


W 2013 Otrzymaliśmy certyfikat Rzetelna firma

+48 68

457 43 00

WINDPOLDŹWIG Sp z o.o.

ul. Kręta 5
65-770 Zielona Góra


Projekt i realizacja: Webpro.pl